کد خبر: 856476 A

فرمانده سپاه در تشییع شهدای مقاومت:

فرمانده سپاه در مراسم تشییع شهدای مقاومت در کرمان تاکید کرد: حرف آخر را اول می زنم؛ انتقام می گیریم. آرام باشید به آینده فکر کنید ما می‌خواهیم آینده جدیدی بسازیم.

به گزارش ایلنا، سردار سلامی در مراسم تشییع در میدان آزادی شهر کرمان گفت: سردار سلیمانی در مقابل دشمن سست نشد و قلبش آرام بود و 41 سال لباس رزم را از تن در نیاورد و لباس جهاد لباس عزت مسلمین است .

وی گستره شخصیت او را فراتر از مرزهای جهان اسلام دانست و گفت : او شخصیتی بود که امروز همه جهان بشریت از او ستایش می کنند و از وی بعنوان اسوه‌ مقاومت و حمایت از مظلومان یاد می کنند .

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: سپهبد شهید ما معمار شکست‌های ۴ دهه پی در پی آمریکا از مسلمانان جهان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی زنده تر است و شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی برای دشمن خطرناکتر است.

سردار سلامی شهید سلیمانی را معمار شکست آمریکا خواند و گفت : او احیا گر میدانی عزت فلسطین بوده است.

وی همچنین افزود : آمریکا سالهای سال است در فضای مجازی با بسیج همه رسانه ها تلاش کرد قدری از کینه مسلمانان بکاهد اما نتوانست.

سردار سلامی گفت : امریکاییها خیلی تلاش کردند مردم ایران را از انقلاب اسلام و رهبر جدا کنند. آنها فکر می کنند مردم ایران پژواک صدای امریکا شدند اما امریکا ببیند مردم ایران برای چه به خیابانها آمدند. امروز انقلاب بیش از بیش زنده شد.

بسیج سپاه پاسداران فضای مجازی فلسطین مسلمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر