کد خبر: 856158 A

استاندار اصفهان :

استاندار اصفهان گفت: بزرگترین هدیه ای که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می توانست به پاس زحمات بی دریغ اش از خدواند بگیرد شهادت بود .

به گزارش ایلنا اصفهان، دکتر عباس رضایی در جمع گزینش‌گران استان در محل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن بزرگداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: این روزها همه جا یاد و خاطره این سردار والامقام است که محبوب همه دل ها و بزرگ مردی ادیب، سیاستمداری شایسته و رزمنده ای عزیز بود.

وی ادامه داد: بزرگترین هدیه ای که سردار قاسم سلیمانی می‌توانست از خدواند بگیرد شهادت بود زیرا این مقام ارزنده ایشان بود چرا که محبوب دلها و رادمردی بود که یادش تا همیشه در تاریخ اسلام و شیعه باقی خواهد ماند.

 استادار اصفهان یادآور شد: تلاش‌های بسیاری کردم که به پاس زحمات این شهید و به یاد همسنگران شهیدش خرازی و کاظمی در اصفهان نیز مراسم تشییع این شهید بزرگ انجام شود ولی به دلیل کثرت خواسته‌ها و مطرح شدن این مساله از سوی استان‌های دیگر، این خواسته هنوز محقق نشده است.

وی اضافه کرد: فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق ابومهدی المهندس خود را سرباز حاج قاسم سلیمانی می‌دانست که در این موضوع درس های بسیاری نهفته است.

رضایی خاطرنشان کرد: همه مردم و مسئولان باید از زندگی این بزرگمردان درس بگیرند و این افراد را الگوی خود قرار دهند.

اصفهان بسیج دانشگاه علوم پزشکی شیعه عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر