کد خبر: 855874 A

معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی در حوزه رونق تولید در استان قزوین نامطلوب بوده و باید تلاش کنیم تا کمبودهای این حوزه را جبران کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عیسی قبادی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین اظهار کرد: از 96 طرح‌ مصوب شده و در انتظار دریافت تسهیلات، ۳۲ مورد در بخش کشاورزی و ۶۴ مورد نیز در حوزه صنعت هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین افزود: وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی در حوزه رونق تولید رضایت بخش نیست  و باید با همکاری بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی هرچه سریع‌تر عقب ماندگی‌های موجود در این حوزه را جبران کنیم.

قبادی با بیان اینکه تا یک ماه آینده باید اخبار خوبی را در حوزه پرداخت تسهیلات شاهد باشیم، اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و بانک‌ها باید تا قبل از پایان سال جاری به طور جدی به موضوعات تسهیلات بخش تولید ورود پیدا کرده و بتوانند اقدامات لازم را به سرانجام برسانند.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی که وارد نشست‌های سرمایه‌گذاری می‌شوند باید اختیارات تام داشته باشند و نباید اینطور باشد که مسئول دستگاهی از یک مصوبه و تصمیم استانی بی‌خبر باشد.

این مسئول یادآور شد: اگر ما مدیران روحیه جهادی و جسورانه داشته باشیم و همه وظایف خود را به درستی انجام دهیم، هیچ نوع مانع و مشکلی در جامعه نخواهیم داشت.

معاون اقتصادی استاندار عنوان کرد:  ۲۳۲ تقاضای تسهیلات در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مصوب شده  که از این میان ۷۴ مورد پرداخت و ۳۷ تقاضا از سوی بانک‌ها رد شده است.

 

 

 

استان قزوین تسهیلات بانکی جامعه سرمایه معاون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر