کد خبر: 855698 A

معاون فرماندار رشت :

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت با تاکید بر لزوم پیگیری دغدغه های مردمی در روند اجرای پروژه راه آهن رشت کاسپین، افزود: اجرای این پروژه موجبات رونق اقصادی بیش از پیش استان و مرکز استان را فراهم می کند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد ویشکایی در جلسه پیگیری پروژه راه آهن رشت – کاسپین که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت احداث خط  راه آهن در شتاب بخشیدن  به روند  توسعه استان، افزود : پروژه راه آهن رشت - قزوین از پروژه های بسیار مهم ملی بود که با اقدامات دولت تدبیر و امید و در سفر سال گذشته رئیس جمهوری و هیات دولت به گیلان افتتاح شد.

وی پروژه  احداث راه آهن رشت - انزلی – کاسپین را مکمل راه آهن رشت- قزوین  دانست و اظهار داشت : در زمان حاضر با توجه به اهمیت این پروژه در  هیچ مانعی در اجرای آن نیست، باید با همکاری های لازم این پروژه نیز در موعد مقرر به پایان برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه پروژه خط ریلی رشت به انزلی به لحاظ اقتصادی تاثیرات بسیار مثبتی در رونق استان خواهد شد، خاطر نشان کرد:  این پروژه برای همه ما از جمله  منطقه آزاد انزلی و واحدهای اقتصادی شهرستان رشت بسیار حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جوامع محلی در اجرای پروژه های عمرانی،  تصریح کرد: پروژه هایی این چنینی که در مسیر کشاورزی و در محدوده روستاها  در حال اجرا می باشد، باید با دقت و حساسیت بیشتری پیگیری شود تا شرمنده روستاییان نشویم.

ویشکایی با اشاره به لزوم پیگیری مسائل و مشکلات احتمالی  جوامع محلی از  سوی بخشداران ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای مسیر اجرای پروژه ، افزود: پیمانکار اجرای پروژه باید تلاش کند ضمن تسریع در روند اجرای پروژه دغدغه های مردمی را نیز در عملیات اجرایی پروژه لحاظ  کند.

 

راه آهن سالن اجتماعات شوراهای اسلامی کشاورزی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر