کد خبر: 855559 A

برای میزبانی از علمدار مقاومت صورت گرفت؛

شهردار منطقه ۶ تهران از آماده باش کامل نیرو‌های خدمات شهری و معاونت‌های اجرایی منطقه جهت میزبانی باشکوه از عزاداران مراسم وداع با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، تورج فرهادی با بیان اینکه پرچم‌های بلند منطقه نیز به رنگ مشکی درآمده است، گفت: طی هماهنگی با ستاد اقامه نماز، مسئولان دانشگاه تهران، نیروی انتظامی، پلیس راهور و اورژانس آماده برگزاری باشکوه مراسم هستیم.

وی ادامه داد: نیرو‌های شهرداری منطقه ۶ نیز از ساعاتی قبل از مراسم، نظافت و پاکسازی محل برگزاری مراسم را برعهده دارند و خدمت رسانی در حین و بعد از مراسم نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه ۶ یادآور شد: به مناسبت هرچه با شکوهتر برگزارشدن این مراسم در دانشگاه تهران و جایگاه برگزاری نماز اقدامات وسیعی صورت گرفته که اهم این اقدامات می‌توان به آماده سازی محوطه جایگاه نماز و اطراف دانشگاه تهران، رنگ آمیزی جداول، شستشوی نرده‌های محوطه جایگاه نماز، پاکسازی و واکاری چمن‌های اطراف دانشگاه تهران و... اشاره کرد.

فرهادی اظهار داشت: نظافت، پاکسازی و نگهداشت فضای داخل و معابر منتهی به دانشگاه تهران، نصب پرچم و ریسه‌های مشکی و بنر‌های تمثال سردار شهید در فضای محیطی سطح منطقه و محدوده دانشگاه تنها بخشی از اقدامات شهرداری این منطقه است.

آماده باش دانشگاه تهران شهرداری نیروی انتظامی تشییع پیکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر