کد خبر: 855452 A

نماینده ولی فقیه، تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان‌رضوی و شورای اسلامی شهر مشهد مردم را به حضور در مراسم تشییع پیکرهای شهدای جبهه مقاومت در این شهر دعوت کردند.

به گزارش ایلنا از مشهد ، در پی شهادت مظلومانۀ سردار شجاعت و نجابت و سرباز فداکار ولایت، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعۀ مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی و علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی روز شنبه در پیام مشترک، مجاوران و زائران حرم مطهر رضوی را برای حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام و دیگر شهدای جبهه مقاومت دعوت کردند.

در این پیام آمده است: امروز که امت اسلام در سوگی بزرگ به سر می‌برد، مردم مسلمان نشان داده‌اند چگونه در برابر ظلم و استکبار یارای ایستادن دارند، نه تنها آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بلکه ایادی آن‌ها هم دانسته‌اند که ایران اسلامی سرزمین دلیران و غیور مردانی است که هر چقدر بر پیکر آن‌ها زخم بزنند، رویش‌ها و جوانه‌ها بیشتر سر بر می‌آوردند.

این پیام می‌افزاید: سرداران بزرگ اسلام شهیدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان به دیگر شهدای تاریخ نبرد حق علیه باطل پیوستند، اما سرداران دیگری از خون مطهر این شهیدان به بار خواهند نشست تا پرچمدار جبهه مقاومت و ولایتمداری باشند.

در این پیام از آحاد مردم شهیدپرور و انقلابی مشهد مقدس دعوت شده است در مراسم تشییع پیکرهای مطهر این شهیدان حضور به هم رسانند.

شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد نیز در پیامی مردم را به حضور پرشور در مراسم وداع با سردار پرافتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی دعوت کردند.

در این پیام نیز آمده است: قرار است پیکر پاک خادم الرضا (ع) سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای آخرین بار به منظور طواف حرم محبوبش به مشهد مقدس مشرف شود، شایسته است ما مردم ولایت‌مدار و قدردان مشهد مقدس، فرمانده دلاور ملی‌ خود را در وداعی باشکوه همراهی کنیم و حق مهمان‌نوازی را به بهترین شکل ادا نماییم.

در این پیام از همه اقشار مردم استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد دعوت شده است که فردا در مراسم باشکوه وداع با سردار ملی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و پنج شهید همرزم وی حضور پرشور داشته و برای اعتلای غرور ملی و ادای وظیفه اسلامی مراتب قدرشناسی خود از این قهرمانان برجسته امنیت و دفاع از میهن را به نمایش بگذارند.

پیکرهای مطهر و پاک شهیدان والامقام جبهۀ مقاومت ساعت ۱۲ ظهر فردا (یکشنبه ۱۵ دی ماه) از میدان ۱۵ خرداد مشهد بر روی دستان مریدان کوی دوست تشییع و مضجع شریف و ملکوتی امام هشتم (ع) را طواف خواهند کرد. 

آستان قدس رضوی خراسان رضوی مشهد شورای اسلامی شهر مشهد تشییع پیکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر