کد خبر: 855404 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: اسلحه سردار سلیمانی روی زمین نمی ماند، روز گذشته مقام معظم رهبری جانشین ایشان را تعیین کرده و همان راهبردهای سردار سلیمانی را برای ادامه راه به وی ارائه دادند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلای بزرگ کرج که روز شنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه کمترین حق سردار حاج قاسم سلیمانی شهادت بود، افزود: این سردار رشید اسلام به آرزویش رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پس از 40 سال اکنون به بلوغ نظری و عملی رسیده است، ادامه داد: در اوایل انقلاب اسلامی شاهد ترور شخصیت های اصلی و تاثیرگذار نظام بودیم ولی بلافاصله نیز رویش های فراوانی صورت می گرفت و افراد دیگری وارد عرصه می شدند.

شهبازی گفت: هر جا موضوعی در خصوص منافع ملی بود، سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان فدایی رهبری و میهن خوش درخشید.

وی افزود: اسلحه سردار سلیمانی روی زمین نمی ماند، روز گذشته مقام معظم رهبری جانشین ایشان را تعیین کرده و همان راهبردهای سردار سلیمانی را برای ادامه راه به وی ارائه دادند.

وی گفت: این سردار شهید در دوران دفاع مقدس لشکری از بچه های کرمان تحت عنوان لشکر 41 ثارالله راه انداخت و سیاست را خوب می فهید و پس از جنگ نیز به سمت شرق کشور رفت.

شهبازی افزود: جمعیت عظیمی در این مراسم شرکت کردند و همه اقشار جامعه و گرایش های مختلف را می بینیم.

وی عنوان کرد: این شهادت عاملی برای اتحاد و انسجام تمام کسانی شد که دل در گرو استقلال و آبادانی کشور دارند.

استاندار البرز با بیان اینکه دشمنان حتما عقوبت این اقدام را می بینند، گفت: امید است توفیق یابیم با حرکت در مسیر مصالح عمومی و کسب رضایتمندی مردم، آرمان شهیدان و به خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را جاودانه کنیم.

 

استاندار البرز سردار قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر