کد خبر: 855403 A

معاون فرهنگی دادگستری فارس:

معاون فرهنگی دادگستری کل فارس با بیان اینکه خداترسی و خداشناسی از ویژگی های بارز سردار سلیمانی بود، گفت: این سردار رشید اسلام همیشه و در همه حال این دو ویژگی را سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس حجت الاسلام والمسلمین سید صدرالله رجایی نسب درمراسم گرامیداشت سردارسلیمانی در مجتمع شاهچراغ افزود : درکنار خداترسی و خداشناسی سردار سلیمانی ایثاری مثال زدنی هم داشت که از این ایثار نه تنها مردم ایران و منطقه بلکه مردم دنیا بهره مند شده‌اند.

وی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی بسیار جانگداز است و تمام دنیا را به لرزه درآورده و حتی دشمنان را هم از کرده خود پشیمان کرده است.

معاون فرهنگی اداره  کل دادگستری فارس افزود: اگر دشمن از عوقب شهادت سردار سلیمانی خبرداشت مطمئنا دست به چنین جنایتی نمی زد و دشمن بداند شاید از لحاظ فیزیکی سردار سلیمانی را حذف کرده اما تفکر سردار سلیمانی همچنان زنده است.

رجایی نسب افزود: با شهادت سردار سلیمانی تحول و انقلابی بوجود آمده و مطمئنا همرزمان قدرتمند این شهید در کوتاه مدت درس عبرتی به دشمنان می دهند که تا ابد فراموش نخواهد شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین ، قضات و کارکنان دادگستری استان، سازمان های وابسته به قوه قضاییه در استان فارس، حقوقدانان، وکلا، کارشناسان و جمع کثیری از مردم شیراز برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحی الدین طاهری دبیر جامعه روحانیت استان فارس به بیان رشادت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش پرداخت.

 

جامعه روابط عمومی دادگستری اسلام روحانیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر