کد خبر: 855249 A

در راستای رفع مشکلات و موانع تولید؛

دادستان مرکز استان زنجان طی دستوری از سازمان صمت خواست، نسبت به رفع تعلیق مجوز دو شرکت تولیدی اتو و همچنین شرکت تولید کود شیمیایی اقدام کنند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت‌الاسلام محسن کرمی، در جریان بازدید از شرکت تولید اتو و همچنین شرکت تولید کود شیمیایی زنجان با اشاره به اینکه دو شرکت که هر کدام به دلایلی چندین سال است که تعطیل و از چرخه تولید خارج شده‌اند، اظهار کرد: حمایت از رونق تولید داخلی در راستای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی امری لازم و ضروری است و همه باید در حیطه وظایف خود برای تحقق این موضوع تلاش کنند.

دادستان مرکز استان زنجان، بر رفع مشکلات و موانع تولید در شرکت‌ها و کارخانه‌جات تأکید کرد و افزود: مشکلات و موانعی که با همراهی و مساعدت دستگاه‌ها به ویژه سازمان صمت و دستگاه‌های اجرایی می‌شود حل کرد، باید مورد اهتمام و توجه همه مسؤولان قرار گیرد و دستگاه قضایی استان در این راستا با قوت به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برابر گزارش محیط زیست برخی شرکت‌ها مشکلات زیستی محیطی دارند که باید با نظر کارشناسان امر مشکل بر طرف شود نه اینکه شرکت تعطیل شود، اضافه کرد: قطعا تعطیلی این شرکت‌ها مشکلاتی برای تولیدکنندگان و کارگران به وجود خواهد آورد، از همین رو توجه به این موضوع باید مورد توجه مسؤولان قرار گیرد.

کرمی تصریح کرد: دو شرکت اتو و کود شیمایی در گذشته مجوز تولید گرفتند، اما بنا به دلایلی امروز به گفته مدیر عامل شرکت چندین سال است تعطیل شده‌اند.

دادستان زنجان به حضور مستمر مسؤولان قضایی در واحدهای تولیدی به منظور حل مشکلات آنها اشاره کرد و گفت: امروز نیز هدف از حضور و بازدید بنده و مسؤولین امر از حضور در شرکت در راستای رفع مشکلات و موانع تولید است که امیدواریم با پیگیری مسؤولان این مشکلات حل و رفع شود.

دو شرکت اتو و کود شیمایی در زمینی به مساحت 3 هکتار در 15 کیلومتری زنجان قرار دارند که مقرر شد مدیر عامل شرکت در نخستین فرصت با مراجعه به سازمان صمت استان نسبت به رفع تعلیق مجوز  تولید اقدام کنند.

رفع مشکلات و موانع تولید/حجت الاسلام کرمی/دادستان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر