کد خبر: 855088 A

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی:

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی از تولید پایدار گاز و سایر محصولات پالایشگاه در پانزده سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر؛ مدیرپالایشگاه سوم، با گرامیداشت 11 دی‌ماه سالروز آغاز عملیات تزریق گاز طبیعی پالایشگاه سوم به شبکه سراسری گاز، اظهار کرد: از زمستان سال 83 این عملیات آغاز شده و تاکنون با گذشت 15 سال از این رویداد، پایداری تولید در پالایشگاه سوم در سطح مطلوبی قرار دارد.

محمد شفیع موذنی با بیان اینکه این رویداد با تلاش کارکنان این حوزه درعملیات صنعتی و غیرصنعتی پالایشگاه و ستاد مجتمع گاز به وقوع پیوسته است، بیان داشت: طی 15 سال گذشته، پالایشگاه سوم در تامین پایدار انرژی مورد نیاز کشور با رعایت الزامات ایمنی، بهداشت، محیط زیست و همچنین ارتقای ارزش‌ افزوده محصولات به تعهدات خود جامه عمل پوشانیده و امید داریم این مهم تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: تولیدات متفرقه پالایشگاه از جمله گاز طبیعی، میعانات گازی، گوگرد، پروپان و بوتان، اتان و تزریق استاندارد گاز طبیعی به شبکه سراسری گاز طی 15 سال گذشته، از تعهدات پالایشگاه سوم بوده است.

مؤذنی تصریح کرد: همه تلاش‌مان را به کار بسته‌ایم با حفظ شرایط پایدار تولید در فصل سرما در تامین گاز مصرفی کشور، همانند سال‌های گذشته، نقش موثر و تعیین‌کننده‌ای دراین مهم داشته باشیم.

 

 

مجتمع گاز پارس‌جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر