کد خبر: 854792 A

تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد؛

تولیت آستان قدس رضوی گفت: از دست دادن سلیمانیِ کبیر برای جهان اسلام و بلکه بشریت یک خسارت است زیرا جهان، امنیت و رهایی از چنگال تروریسم تکفیری را مدیون فداکاری سلیمانی و همرزمان اوست.

به گزارش ایلنا از مشهد،حجت الاسلام  احمد مروی روز جمعه به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شهادت سردار رشید و بلندآوازه جهان اسلام و خادم الرضا (ع) حاج قاسم سلیمانی را که تمثال حقیقی مقاومت و جهاد در راه خدا بود، همچنین شهادت حاج ابومهدی المهندس فرمانده شجاع بسیج مردمی عراق و دیگر همراهان آنان را به پیشگاه مقدس حضرت ولی‌عصر (عج) رهبر معظم انقلاب و همه دلداگان خط نورانی مقاومت در جوار حضرت علی بن موسی الرضا (ع) تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

در بخشی از این  بیانیه آمده است: اخلاص و رشادت‌های آن مجاهد کم‌ نظیر، یادآور دلاوری‌ها و از جان‌گذشتگی‌های مجاهدان صدر اسلام و بزرگانی همچون مالک اشتر بود. آن بزرگمرد جهاد و مقاومت در شب جمعه و شب زیارتی مولایش حضرت اباعبدالله (ع) به آرزوی دیرینش که شهادت بود دست یافت و به دیدار همرزمان شهیدش شتافت.

این بیانیه می‌افزاید: دامنه مجاهدت‌های سردار رشید اسلام و همسنگران او در جبهه مقاومت تحت زعامت رهبر مقتدر انقلاب اسلامی، همه نقشه‌های خبیثانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در این سال‌ها به باد داد، نقشه شوم تجزیه کشورهای اسلامی و تولد خاورمیانه آمریکایی عقیم ماند، ‌کشورهای اسلامی یکپارچه ماندند و سایه نحس تروریسم دست‌ساز آمریکا و اسرائیل از سر بلاد اسلامی رفع شد.

وی ادامه داد: به اذن الله و با هدایت حکیمانه رهبری، شجره طیبه مقاومت با خون این بزرگان پرثمرتر خواهد شد و تعجیل در نابودی مستکبران را به دنبال خواهد داشت.

آستان قدس رضوی تروریسم جهان جهان اسلام امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر