کد خبر: 854732 A

امام جمعه شیراز:

نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: امروز خون دو شهید بزرگ در هم آمیخته شد تا بدانیم دشمنان، دشمن همه ما هستند و با مسلمانان دشمنی دارند و دست‌بردار نیز نیستند.

به گزارش ایلنا، آیت‌‌الله لطف‌الله دژکام امروز- 13 دی ماه-  در خطبه‌های نماز جمعه شیراز، با تسلیت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: باید مرد عمل باشیم و همانند حاج قاسم، پای حرف بود و آنچه به عنوان راه عزت و سرافرازی صلاح اسلام است را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: این شهادت همه اهل ایمان را بیدار باش می‌زند که اگر دشمن دستش به ما برسد براساس آیه قرآن، هیچ مراعاتی نمی‌کند و همه را خواهد کشت.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه هنوز آمریکایی‌ها مشت محکم و فولادین حزب‌الله را نچشیده‌اند، گفت: نیروهای مقاومت دست‌بردارتان نخواهند بود، برخی ممکن است، این احساس را داشته باشند که در امان هستند، اما بدانند که دشمن به نوکران خود رحم نمی‌کند.

آیت‌‌الله دژکام بیان کرد: در این فضای حساس جلوزدن و دنبال ماندن از مواضع رهبری  برای ما بسیار خطرناک است.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: در این فضایی که بسیار حساس است اطاعت و فرمانبرداری دقیق از رهبری و پیگیری مواضع معظم‌له و آنچه رهبر می‌خواهد بر گردن ما واجب است.

وی با قدردانی از حرکت انقلابی مردم و تجدید بیعت با انقلاب، آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مردم با راهپیمایی خود که در پی شهادت سردار سلیمانی رخ داد، با حرکت توفنده خود دشمن را متوجه می‌کنند اگر حاج قاسم می‌رود سربازانش و تربیت یافتگانش برای ادامه راه او هستند.

دژکام با تاکید بر اینکه همراهی و همگامی با رهبری یک اصل است و به ایشان اعلام می‌کنیم ما همه سرباز توییم خامنه‌ای، گوش به فرمان توییم خامنه‌ای، تصریح کرد: هنوز آمریکایی‌ها مشت محکم و فولادین حزب‌الله را نچشیده‌اند و خیال می‌کنند با این موضع‌گیری‌های غلط راه به جایی می‌برند.

 وی افزود: دو سال است هر فشاری آوردند و به این نتیجه رسیدند که این انقلاب آنقدر قوی است که نمی‌تواند تغییری در اراده مردم باشد.

دژکام گفت: امروز نفوذ جمهوری اسلامی در تمام امت اسلام از شرق دور تا غرب آفریفا به گونه‌ای است که اگر رهبر معظم آن اشاره‌ای داشته باشد همه به میدان می‌آیند و تمام کاخ کفر را بر سرصاحبان آن خرد می‌کنند.

خطیب جمعه شیراز تصریح کرد: ترامپ بداند با خدا در افتاده است، پیام شهادت پرافتخار سردار سلیمانی و همرزمانش در مقاومت عراق این است که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.

 

 

شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر