کد خبر: 854717 A

استاندار مرکزی؛

استاندار مرکزی با تسلیت به مناسبت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: بدون تردید راه سترگ ایثار و مقاومت سردار فداکار و عالی مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروهای مقاومت اسلامی ادامه خواهد یافت .

به گزارش ایلنا از اراک در متن پیام استاندار مرکزی به مناسب شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آمده است:

 بسمه تعالی

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

سردار شجاع و سرافراز انقلاب ، اسلام و ایران، که سالهای متمادی در راه اعتلای کلمه الله و دفاع از کیان انقلاب و سرزمین‌های اسلامی جان خود را در طبق اخلاص گذاشته بود به آرزوی دیرینه اش یعنی فیض عظیم شهادت رسید.

بدون تردید راه سترگ ایثار و مقاومت سردار فداکار و عالی مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروهای مقاومت اسلامی ادامه خواهد یافت و سبب وحدت و انسجام امت و ملت اسلام برای مبارزه با استکبار، جنایتکاران و نظام سلطه خواهد شد .

آمریکایی‌ها با شهادت سردار سلیمانی وارد معرکه خطرناکی در منطقه و جهان شده‌اند که نتایج این بازی خطرناک می‌تواند خشم فرو خفته امت اسلامی در ضربه به منافع و نیروهای آمریکایی را شعله‌ور کند.

اینجانب شهادت این فرمانده محبوب امت اسلامی را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی)، ملت شهید پرور ایران اسلامی، خانواده‌ بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده معزز و محترم آن مجاهد شهید تسلیت و تبریک میگویم و علوّ درجات و پاداش الهی را برای آن شهید عالی مقام از خداوند متعال مسألت می نمایم.

 

شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر