کد خبر: 854598 A

خط جهاد و مقاومت ادامه دارد؛

در پی شهادت سردار سپهبد شهید پاسدار حاج قاسم سلیمانی ،سپاه ثارالله کرمان بیانیه ای منتشرکرد.

به گزارش ایلنا، متن  این بیانیه به این شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا

در میان مومنان کسانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در را او شربت شهادت نوشیدند و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییری در پیمان خود ندادند. (سوره احزاب آیه 23)

بامداد امروز (جمعه) تمام آزادیخواهان جهان اسلام بویژه مردم شریف استان کرمان داغدار غمی بزرگ شدند.

در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزدیکی فروگاه بغداد سرباز ولایت و امت اسلامی سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده فداکار، شجاع و بی‌نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از عمری مجاهدت، فداکاری و نقش آفرینی‌های ماندگار و پرافتخار در راه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و سرافرازی ایران عزیز به شهادت رسید.

در این حمله جنایت بار چند تن از همراهان وی و نیز فرماندهان و رزمندگان حشدالشعبی قهرمان عراق به شهادت رسیدند.

به راستی که شهادت پاداش تلاش بی وقفه او در طول عمر با برکتش بود با رفتن او کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه دیشب آلودند.

و اینک فصل الخطاب ما پاسداران انقلاب اسلامی بیان گهربار امام خامنه‌ای است که فرمودند: خط جهاد مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است.

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد.

سپاه ثارا... استان کرمان با تبریک و تسلیت شهادت این مجاهد عالیقدر به محضر مقدس حضرت ولی عصر (عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) ملت قدرشناس ایران اسلامی، آحاد رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، خانواده معظم و علاقمندان و ارادتمندان وی، اطلاعات و برنامه های مربوط به آئین های استقبال، تشییع و به خاکسپاری پیکر مطهر شهدای گرانقدر را به آگاهی خواهد رساند.

حضرت ولی عصر خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طول عمر قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر