کد خبر: 854551 A

در پی شهادت سردار رشید اسلام صورت گرفت؛

استاندار یزد به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پیامی منتشر کرد.

به گزارش ایلنا از یزد،محمدعلی طالبی در این بیانیه آورده است: شهادت سردار رشید و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی، نماد بی بدیل مقاومت و رادمردی، به دست تروریسم ناجوانمرد آمریکایی، بار دیگر شقاوت و حماقت سردمداران جنایت و تجاوز را بر ملا ساخت و بر عظمت آن شهید عالی مقام و مدافع مظلومان، که در مسیر جهاد بر علیه تحجر و تکفیر، لحظه ای از پای ننشست، افزود و او را بر تارک تاریخ جاودان ساخت.      

در بخش دیگری از این پیام آمده است: آن سردار شهید والامقام که سراسر عمر با برکت خویش را در مسیر مجاهدت و مقاومت خالصانه و شجاعانه با شقی ترین دشمنان بشر و جهاد فی سبیل ا... صرف نموده بود، به آرزوی دیرینه خویش نائل آمد و با پیوستن به همرزمان شهید خویش، "عند ربهم یرزقون" گشت. لیکن راه مقاومت و جهاد، قدرتمندتر از همیشه ادامه خواهد یافت و خون مطهر آن مرد خدا، چلچراغ مسیر رستگاری خواهد بود.  

اینجانب صمیمانه شهادت این سردار بزرگ اسلام را به پیشگاه حضرت بقیه ا... ارواحناه فداه، محضر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی)؛ ملت شهید پرور ایران و همه آزادیخواهان جهان و جریان مقاومت تبریک و تسلیت عرض نموده و توفیق پیمودن راه مقدس آن شهید والامقام را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

پیام تسلیت استاندار یزد سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر