کد خبر: 854246 A

با هدف سرکشی به ادارات قضایی در مراکز استان ها ؛

رئیس قوه قضاییه کشور در سفر استانی به البرز، گفت: سفر به این استان به لحاظ موقعیت و شرایط خاص، حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان البرز در ارتباط با اهداف سفر استانی خود به خبرنگاران اظهار داشت: در راستای سرکشی به ادارات قضایی، دیدار و شرکت در جمع مدیران، آشنا شدن با سخنان و دیدگاه آنها، شرکت در شورای اداری استانها و در نهایت دیدار با مردم، برنامه سفرهای استانی، انجام می شود.

وی افزود: استان البرز به لحاظ  همجواری با پایتخت دارای اهمیت است و جمعیت و تنوع زیاد این استان، یکی از قطب های مهم کشاورزی کشور است.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: البرز به عنوان قطب علم و فناوری گام های مهمی در این حوزه برداشته است.

وی با اشاره به مهاجرت البرز گفت: آشنایی با این استان به واسطه مهاجرپذیری می تواند برای تمام مسئولین در جایگاه مسئولیت قضایی کشور، مفید و موثر باشد و حتما از دیدگاه نماینده مقام معظم رهبری در استان، استاندار محترم و مسئولین قضایی البرز استفاده خواهیم کرد.

آیت الله رئیسی ادامه داد: با توجه به سفرهای مدیران قضایی البرز به شهرستان های البرز از مشکلات آنها نیز اطلاعاتی کسب شد که همزمان هیات‌هایی در شهرستان‌ها وضعیت موجود را بررسی خواهند کرد.

رئیس قوه قضائیه گفت: گزارش‌های هیات‌های اعزامی را خواهم شنید که بتوان تا جای ممکن در راستای رفع مشکلات و تنگناها گام برداریم و بتوان به توسعه یافتگی البرز کمک لازم صورت گیرد.

 

آیت الله رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر