کد خبر: 854150 A

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان خبر داد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان از شناسایی و ابطال دو هزار و ۶۱۸ کارت هوشمند سوخت نفت ،گاز و بنزین توسط تیم های کنترل و نظارت در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، عبدالله احمدی کمرپشتی با تاکید بر اهمیت صیانت از سرمایه های ملی و جلوگیری از توزیع سوخت خارج از شبکه توزیع رسمی گفت: کارشناسان این شرکت در واحد تامین و توزیع با رصد میزان مصرف و تحویل سوخت به مجاری عرصه در صورت مشاهده افزایش مصرف در هریک از مجاری عرضه هرمزگان، موضوع را گزارش می کنند و بلافاصله تیم های کنترل و نظارت، سامانه هوشمند و در صورت ضرورت حراست منطقه به آن محل اعزام می شوند تا اقدامات کنترلی لازم پیش از وقوع تخلف شناسایی و از آن ممانعت بعمل آید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان افزود: در رسیدگی های مستمر از سوی تیم های کنترل از مهر ماه ۹۸ تا پایان آذرماه تعداد دو هزار و ۶۱۸ کارت سوخت که از آن برای قاچاق فرآورده های بنزین و نفت گاز استفاده می شد؛ شناسایی و با ابطال آنها از سو استفاده بیشتر جلوگیری شد.

وی توضیح داد: با توجه به گزارش های ارائه شده از سوی تیم کنترل و نظارت به کمیته رسیدگی به تخلفات  کارت های سوخت متخلفین با هماهنگی مراجع قضایی مسدود و یا باطل می شود.

احمدی کمرپشتی در پایان به شهروندان گرامی توصیه کرد: مالکان خودروها از در اختیار گذاشتن کارت های سوخت خودروهایشان به دیگران جدا خودداری کنند زیرا در صورت سو استفاده از کارت های سوخت عواقب حقوقی و جریمه های سنگین مالی بعدی آن دامن گیر صاحب کارت خواهد شد و وی به عنوان متخلف پاسخگوی مراجع ذیصلاح خواهد بود.

 

پخش فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کنترل و نظارت هرمزگان کارت سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر