کد خبر: 854020 A

نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر؛

گزارش‌های تأیید نشده از احتمال پیوستن دو ستاره فوتبال کشورمان به تیم تراکتور حکایت دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حواشی باشگاه ماشین‌سازی تبریز موجب شده است تا در اتفاقی کم سابقه باشگاه همشهری و هم‌خانواده یعنی تراکتور در روزهای داغ نقل‌وانتقالات در سایه قرار بگیرد.  

تراکتوری‌ها که به دنبال تقویت تیم‌شان در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل برای حضوری قدرتمند در دور برگشت مسابقات لیگ‌برتر فوتبال هستند، چراغ خاموش کار خود را در پنجره زمستانی پیش می‌برند.

در همین راستا و در روزهای اخیر بازیکنان زیادی به تراکتور لینک شدند که عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم صنعت‌نفت آبادان و بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال کشور نیز در جمع این بازیکنان حضور داشت. 

درحالی که باشگاه تراکتور اواخر هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای هرگونه مذاکره با آل‌کثیر را رد کرد اما آخرین اخبار از نزدیک شدن این مهاجم گلزن به تیم محبوب پرشورها حکایت دارند.

آل‌کثیر که با درخشش در تیم صنعت‌نفت مشتریان دست به نقد خوبی پیدا کرده، روز گذشته پیوی اینستاگرام خود را با دو قلب قرمز رنگ بروزرسانی کرد که با این کار به نوعی به شایعات پیوستنش به تراکتور نیز قوت بخشید.

گزارش‌ها حاکی است، باشگاه تراکتور با این بازیکن به توافق اولیه دست یافته و اگر مشکل خاصی پیش نیاید وی بزودی راهی تبریز خواهد شد تا در نیم‌فصل دوم پیراهن این تیم را بر تن کند.

از سویی دیگر و بر طبق اخباری تأیید نشده، از مرتضی پورعلی‌گنجی نیز به عنوان دیگر خرید احتمالی تراکتور در نقل و انتقالات نامبرده می‌شود.

لژیونر ملی‌پوش فوتبال کشورمان وضعیت جالبی در تیم العربی قطر ندارد و خبرهایی وجود داشت مبنی بر اینکه وی در لیست مازاد این تیم قطری قرار گرفته و به احتمال فراوان فروخته خواهد شد.

مسلما جذب این بازیکن باتجربه خبر جذابی برای پرشورها خواهد بود جایی که تراکتور در قلب خط دفاعی خود با مشکل کمبود بازیکن روبرو بوده و در نیم‌فصل نخست نیز از این ناحیه به شدت رنج می‌برد. 

با تمام این تفاسیر، باید دید بمب‌های زمستانی تراکتور که به نظر می‌رسد چاشنی آنها در حاشیه خلیج فارس قرار دارد، چه زمانی منفجر خواهند شد و آیا آل‌کثیر و پورعلی‌گنجی سرخ‌پوش می‌شوند یا خیر؟ 

افزودنی است، در طول هفته جاری گمانه‌زنی‌هایی نیز مبنی بر معاوضه دو بازیکن تراکتور با بازیکنانی از تیم‌های ذوب‌آهن و شهر خودرو نیز به گوش رسید.

حاشیه خلیج فارس خودرو فوتبال لیگ برتر فوتبال کشور نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر