کد خبر: 853928 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برگزاری برنامه های متنوع با موضوعات جدید دهه فجر انقلاب اسلامی امسال در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد حسین اسماعیلی در اولین نشست هماهنگی بزرگداشت دهه فجر استان قزوین گفت: یکی از موضوعات مهمی که باید در این ایام مورد توجه قرار گیرد، پرهیز از برگزاری هر نوع برنامه‌های تکراری است و باید موضوعات دارای تنوع بیشتر با به کارگیری نظرات بدیع و خلاق برگزار شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: باید از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد، جوانان و تشکلات مردمی برای اجرای بهتر برنامه های این دهه استفاده کرد.

اسماعیلی افزود: بیان مشکلات معیشتی در سال‌های گذشته به اعتماد عمومی مردم صدمه زده و لازم است که تا پایان دهه فجر این نوع اعتمادسازی‌ها در دستور کار قرار گیرد.

وی یادآور شد: ایام الله دهه فجر، فرصت مناسبی است تا با هم افزایی و همکاری دستگاه‌های اجرایی برای تقویت اعتماد عمومی به نظام و انقلاب اقدام کرد.

این مسئول با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای جذب حداکثری و دفع حداقلی اقشار اجتماعی است، اظهار کرد: تلاش هر دستگاه باید این باشد که در ایام دهه فجر افراد بیشتری را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان به افزایش مشارکت مدنی و سرمایه‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: نباید فراموش کنیم که پیروزی انقلاب اسلامی یک جشن ملی است و باید شور و نشاط خاصی را در این ایام ایجاد کرد.

اسماعیلی در خصوص تبیین برنامه‌های دهه فجر بیان کرد: برنامه‌های این دهه باید به دور از سخنرانی‌های خشک و خالی و با استفاده از ابزارهای جدید و نوین برگزار شود.

وی  یادآور شد: مسابقات فرهنگی، کتاب و کتابخوانی، جشنواره فیلم فجر و جشنواره رسانه‌های دیجیتال از عمده برنامه‌هایی است که برای دهه فجر برگزار می‌شود.

استان قزوین برنامه های متنوع دهه فجر فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر