کد خبر: 852965 A

به مناسبت هفته فیلم و عکس؛

هفتمین هفته فیلم و عکس زنجان ۹ تا ۱۱ دی‌ماه در فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، براساس برنامه‌ریزی انجام شده اکران و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ  فیلم‌های هنرجویی انجمن سینمای جوانان زنجان و دیگر مراکز آموزشی سینما از جمله برنامه‌های این هفته فرهنگی است.

اکران فیلم‌های تولید شده حوزه هنری استان زنجان با موضوع آسیب‌های اجتماعی در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی (ره) نیز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این هفته است.

همچنین بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته 9 تا 11 دی‌ماه، نمایشگاه عکس هنرجویی همزمان با نمایشگاه عکس نجوم و نمایشگاه عکس سلامت روان در گالری هنر و محوطه داخلی همین فرهنگسرا برگزار خواهد شد.

از دیگر برنامه‌های هفته فرهنگی زنجان «قاب خاطره‌ها» است که 11 دی‌ماه از ساعت 16 در قالب اکران فیلم‌های منتخب چهار دهه گذشته به همت انجمن سینمای جوانان زنجان اجرایی می‌شود.

برگزاری فتوواک عکس زنجان با محوریت تولید، اشتغال و کارآفرینی ساعت ۹ تا ۱۸ برای دریافت فرم ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر به کانال انجمن سینمای جوانان زنجان  @zanjanycs و برگزاری عکاسی مستند اجتماعی با رویکرد تولید و اشتغال و کارآفرینی با حضور ناصر محمدی دوشنبه ۹دی‌ماه ساعت ۱۶ در گالری فرهنگسرای امام خمینی و ارائه گواهی به شرکت‌کنندگان در این برنامه از دیگر برنامه‌های هفته فرهنگی زنجان است.

طبق پیش‌بینی انجام شده مراسم اختتامیه برنامه‌های فرهنگی زنجان روز 11 دی‌ماه در سینما بهمن زنجان برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه برنامه‌های فرهنگی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر