کد خبر: 852962 A

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان زنجان به امضای روسای دو نهاد علمی و تولیدی رسید.

به گزارش ایلنا از زنجان، در نشست مشترک مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان زنجان پس از بررسی زمینه های مشترک همکاری در زمینه انتقال دانش و فناوری و روش های رونق و بهبود تولید ، تفاهم نامه همکاری به امضای روسای این دو نهاد رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در نشست با رئیس و اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان فرصت بزرگی در زمینه انتقال دانش در استان می باشد و در همه زمینه هایی که امکان همکاری با بخش های تولیدی و صنایع داشته باشیم دریغ نخواهیم کرد.

علیرضا فیروزفر، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با بیش از 400 عضو هیات علمی و تخصص در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت ، معدن و حوزه های علوم اجتماعی، علوم انسانی ، روان شناسی ، حقوق و سایر حوزه ها نقش ممتازی در توسعه استان زنجان می تواند ایجاد کند.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با اشاره به سیاست های جدید دانشگاه در تعامل با بخش های اجرایی و تولیدی کشور اظهار کرد: رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مبتنی بر سیاست های جدید این دانشگاه در تعامل جدی با حوزه های اجرایی و تولیدی است.

وی تاکید کرد: بستر دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با توجه به سیاست های ابلاغی برای همکاری و انتقال دانش فناوری به بخش های تولیدی و صنعتی و سایر حوزه ها مهیا می باشد.

در این نشست، علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان نیز بر آمادگی این نهاد برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد و گفت: آماده همکاری و تعامل در حوزه های مختلف تولید و اشتغال با دانشگاه آزاد اسلامی زنجان هستیم.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان حقوق دانشگاه آزاد اسلامی صنعت معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر