کد خبر: 852778 A

مدیرکل میراث‌ فرهنگی گیلان خبر داد:

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان گفت: طبق ارزیابی صورت گرفته عملکرد مدیران شهرستانی اداره‌کل میراث فرهنگی استان گیلان در سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

به گزارش ایلنا از رشت، شهرود امیرانتخابی گفت: ارزیابی صورت گرفته بر اساس عملکرد ۹ ماه نخست سال ۱۳۹۸ مدیران ۱۶ شهرستان استان گیلان در شش حوزه این اداره کل اعم از معاونت توسعه مدیریت، میراث فرهنگی، سرمایه گذاری، گردشگری، صنایع دستی و روابط عمومی و حوزه ریاست به منظور فعالیت های صورت گرفته و تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف بوده است.

وی ادامه داد: بر اساس این ارزیابی؛ شهرستان رضوانشهر با امتیاز ۵۴۸، شهرستان رشت با امتیاز ۵۳۸ و شهرستان لاهیجان با امتیاز ۵۲۶.۵ به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم در بین کل ادارات شهرستانی سطح استان قرار گرفتند.

امیرانتخابی افزود:ارزیابی عملکرد مدیران اداره میراث فرهنگی، گرشگری و صنایع دستی شهرستان های استان گیلان بر اساس ۷۰ شاخص صورت پذیرفته است.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های مدیران شهرستانی این اداره‌کل گفت: امروز با افتخار می‌توانیم بگوییم اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری صنایع‌دستی استان گیلان با تلاش و کوشش همکاران جایگاه خوبی در حوزه های گردشگری، ثبت و مرمت آثار تاریخی، فرهنگی، صنایع دستی و سرمایه گذاری در سطح کشور امیدواریم با تلاش همکاران در معاونت های مختلف به جایگاه خوبی در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ برسیم اما نباید از ضعف‌ها غافل بود و پس از این نظارت بیشتری بر عملکرد مدیران شهرستان ها صورت خواهد پذیرفت.

photo_2019-12-29_13-50-21-768x609

آثار تاریخی استان گیلان روابط عمومی شاخص گردشگری و صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر