کد خبر: 852749 A

فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای 178 مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در 9 ماهه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان درباره اجرای این طرح گفت: با توجه به نارضایتی شهروندان و درخواست از پلیس برای برخورد با معتادان و مواد فروشان در سطح معابر عمومی شهرها ، در طی 9 ماهه 178 مرحله طرح جمع آوری، ساماندهی و پاکسازی مناطق آلوده و ارتقاء امنیت اجتماعی بر اساس تدابیر ابلاغی در استان اجرا شد.

فرمانده انتظامی استان افزود: در راستای اجرای این طرح ها در مجموع 154 کیلوگرم انواع مواد مخدر که بیشترین آنها از نوع مواد مخدر سنتی بودند از مواد فروشان و معتادان کشف شد.

حاجیان اظهار کرد: در این طرح‌ها، ماموران انتظامی موفق به کشف 9 دستگاه خودرو و 22 دستگاه موتورسیکلت سرقتی ، کشف 21 هزار لیتر سوخت قاچاق، 24 دستگاه گوشی تلفن همراه و 150 دستگاه تبلت از جمله عملکرد این طرح ها بود.

 مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: بدون شک پلیس در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر در کردستان مقابله کرده و در این راه با هیچ فردی مماشات نخواهد داشت.

وی در پایان با بیان اینکه پلیس با مجرمان قاطعانه برخورد می کند، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر قانونی و مشکوک مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 

استان قزوین جامعه خودرو فرمانده انتظامی استان امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر