کد خبر: 852496 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان خبرداد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان از بازگشت به کار 120 کارگر با آغاز به کار دو واحد تولیدی در خرم‌دره خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیلی صادقی نیارکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی بازدیدهای مستمر از شهرستان‎های مختلف به منظور احصای مشکلات انجام می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه با هم‌افزایی و تعامل بسیاری از مشکلات مردم قابلیت حل کردن دارد، تصریح کرد: از همین رو با توجه به هماهنگی که بین ائمه جمعه در شهرستان‌ها ایجاد شده است، این مشکلات را به مسئولان انتقال می‌دهند و دستگاه قضایی آماده شنیدن این مشکلات و پیگیری آنهاست و همه تلاش خود را برای رفع این مسائل و مشکلات به کار می‌بندد.

وی در ادامه با اشاره به پیگیری دستگاه قضایی برای حل مشکل دو واحد تولیدی در شهرستان خرم‌دره بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از برنامه‌ها در شهرستان‌ها بازدید از شرکت‌ها و کارخانجات در راستای بررسی مشکلات است، از همین رو دو واحد تولیدی سال گذشته به لحاظ وجود برخی مشکلات کاملا تعطیل شده بودند که با پیگیری‌های انجام شده دستگاه قضایی استان از مسئولان اجرایی و حمایت از تولید مجددا به چرخه تولید بازگشتند.

صادقی نیارکی گفت: در همین راستا در مجموع 120 کارگر در این دو واحد مشغول به کار شدند و ما در اجرای سیاست‌های قوه قضائیه به ویژه در دوره تحول و حمایت از تولید و اشتغال مصمم هستیم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و قضایی وظیفه دارند برای تحقق مطالبات مردمی و رهبر معظم انقلاب از تولید داخلی حمایت و پای کار باشند، چرا که خروجی این اقدامات ایجاد اشتغال و توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان/حجت الاسلام صادقی نیارکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر