کد خبر: 852377 A

فرماندار بندرانزلی خبر داد:

فرماندار بندرانزلی در جلسه تنظیم بازار اظهار کرد: با وجود همه تلاش های دستگاه های اجرایی عضو ستاد تنظیم بازار، متاسفانه گزارش هایی مبنی بر ضعف نظارت به دست می رسد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، اسماعیل حیدری آزاد در جلسه تنظیم بازار اظهار کرد: با وجود همه تلاش های دستگاه های اجرایی عضو ستاد تنظیم بازار، متاسفانه گزارش هایی مبنی بر ضعف نظارت به دست می رسد.

وی افزود: سوء استفاده برخی از افراد در اوضاع اقتصادی کنونی و گرانی بنزین  و وارد آوردن فشار مضاعف برمردم توجیهی ندارد و با متخلفان باید به شدت برخورد شود.

حیدری آزاد با بیان اینکه نظارت بر بازار در اوضاع اقتصادی امروز جامعه باید متفاوت تر از گذشته باشد گفت: نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت گاز و گاز مایع بیش از پیش ضرورت دارد و همچنین مردم از وضعیت کیفیت نان ناراضی بوده و نانوایان نیز از نحوه توزیع سهمیه آرد به نانوایی های سطح شهرستان گله مند هستند که باید علاوه بر بازبینی نحوه تقسیم آرد بین نانوایان، این سهمیه بندی بر اساس نیاز های منطقه ای و محلی تقسیم شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

فرماندار انزلی تاکید کرد: در تنظیم بازار باید کلیه دستگاه ها و ادارات مکمل هم بوده و با همین امکانات موجود با کمک همدیگر بیشترین بهره مندی را در نظارت بازار شهرستان داشته باشیم.

حیدری آزاد با تاکید بر اینکه در تامین کالاهای اساسی در شهرستان مشکلی وجود ندارد، افزود: نظارت بر کالاهای مصرفی مردم و نیازهای اساسی آنان بیش از پیش اهمیت دارد و نباید از این موضوع سطحی گذشت.

وی با اشاره به در پیش رو بودن تعطیلات سال نو و ایام نوروز تصریح کرد: برنامه ریزی برای تامین کالاهای اساسی و میوه شب عید ضرورت دارد و از نیروهای خدوم بسیج نیز انتظار می رود در گشت های بازرسی و نظارت بر بازار کمک حال باشند.

حیدری ازاد خاطر نشان کرد: در روزهای آینده شکر و گوشت به نرخ تعاونی بین همه مردم شهر و روستا در سطح شهرستان و در مکان هایی که اطلاع رسانی خواهد شد توزیع می شود تا در این ایام و اوضاع اقتصادی بتواند کمک حال معیشت مردم باشد.

 

تعطیلات تنظیم بازار دستگاه های اجرایی گوشت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر