کد خبر: 852078 A

بخشدار جلیل‌آباد با تاکید بر ضرورت نیازسنجی در سطح روستاها، گفت: یک برنامه جامع و ویژه برای معرفی ظرفیت‌‌های منطقه تهیه شده که مستلزم مشارکت فعال دهیاران است.

به گزارش ایلنا، سید مصطفی قاسمی در نشست هم اندیشی امروز با دهیاران به منظور ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته، طرح مسائل و مشکلات روستاها و بحث و تبادل نظر درباره تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی عنوان داشت: دهیاران باید همه نقاط قوت و ضعف روستاها را شناسایی و احصاء کرده و طرح‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را متناسب با نیازهای منطقه خود تهیه و ارائه دهند.
 
وی با اشاره به لزوم بهره‌گیری بیشتر از ابزار رسانه جهت انعکاس خدمات دولت در روستاها، افزود: حتی اگر اقدامات عمرانی صورت گرفته بسیار چشمگیر باشد، در صورتی که به اطلاع مردم نرسد اثرگذاری مطلوبی نخواهد داشت.
 
قاسمی با بیان اینکه بخش جلیل‌آباد تا حد زیادی مهجور مانده،افزود: یک برنامه جامع و ویژه برای معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جلیل‌آباد از طریق رسانه‌های جمعی شامل پخش های زنده تلویزیونی، تهیه و تولید ویژه برنامه‌ها و نشریات مکتوب و فضای مجازی تهیه شده و همه دهیاران باید در این زمینه مشارکت فعال داشته باشند.
 
وی با تاکید بر اینکه وظیفه دهیاران فقط پرداختن به امور عمرانی نیست، بیان داشت: ایجاد خانه‌های بوم‌گردی و برگزاری جشنواره‌های محلی و برآمده از آیین‌ها و سنن بومی روستاها و اطلاع‌رسانی وسیع آنها می‌تواند نقش ویژه‌ای در شناساندن بخش جلیل‌آباد و توسعه گردشگری در منطقه ایفا کند. 
 
 

پیروزی انقلاب اسلامی دولت فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر