کد خبر: 851871 A

شهردار مشهد:

شهردار مشهد ضمن اشاره به خدمات دانشگاه فردوسی مشهد طی 70 سال گذشته گفت: دانشگاه فردوسی نماد دانایی شهر مشهد است.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمدرضا کلائی در نشست با روسای مجمع دانشگاه های ایران و جهان عرب که با حضور معاونان شهردار و رئیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، افزود: دانشگاه فردوسی طی 70 سال گذشته در حوزه علم و دانش محوریت داشته و به نوعی نماد دانایی شهر مشهد به حساب می آید.

وی با بیان اینکه شهر مشهد طی 70 سال گذشته از وجود و عمر با برکت دانشگاه فردوسی بهرمند بوده است و امیدوارم ادامه دار باشد، ادامه داد: هر شهری به وجود چنین مکان غنی و دانش محوری نیاز دارد تا کلید راهبردی آن شهر به حساب بیاید.

در ادامه این نشست محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد نیز ضمن تقدیر از اقدامات و حمایت های مدیریت شهری از حوزه علمی و فرهنگی اظهارکرد: در حضور روسا و معاونان 20 دانشگاه بین المللی جهان عرب و نمایندگان دانشجویان خارجی دانشگاه فردوسی از شهردار و مدیریت شهری مشهد در خصوص حمایت از برگزاری جشنواره ملل و فضا آرایی شهری در سالروز70 سالگی دانشگاه تشکر می کنم.

وی افزود: افتخار می کنیم به شهردار مشهد که سطح فرهیختگی شهر را بالا برده است و در سالگرد 70 سالگی دانشگاه فردوسی نام این دانشگاه را در تمام نقاط شهر بلند آوازه کرد.

ایران و جهان علم و دانش علمی و فرهنگی مشهد شهردار مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر