کد خبر: 851869 A

سردار جان نثار به ایلنا خبر داد:

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد در راستای کنترل و انسداد نوار مرز و مقابله با جرائم مرزی و مبارزه بی‌امان با قاچاق کالا و مواد مخدر طی چند عملیات جداگانه موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و کالای قاچاق شدند.

سردار ماشاءالله جان‌نثار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: ماموران مستقر در ایست و بازرسی 17 شهریور مرز دوغارون حین کنترل خودروها و مسافرین عبوری مقادیری کالای قاچاق شامل لاستیک خودرو، رسیور ماهواره، لباس، لوازم آرایشی، دان مرغ و انواع مواد غذایی را کشف کردند.

وی افزود: کارشناسان مجموع ارزش کالای مکشوفه در این عملیات‌ها را یک میلیارد و 477 میلیون ریال برآورد کردند.

سردار جان نثار بیان کرد: مرزبانان هنگ مرزی تایباد در عملیاتی دیگر با اشرافیت و اقدامات اطلاعاتی توانستند با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع داشته که در نتیجه منجر به تغییر مسیر آنها به مرزهای جنوبی کشور شد. 

وی مطرح کرد: طی این عملیات مقدار 14 کیلو و 530 گرم مواد مخدر از نوع هروئین و تریاک کشف و یک نفر دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد. 

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: دشمنان این خاک و بوم از هر فرصتی به منظور پیشبرد اهداف شوم خود مانند ورود مواد مخدر به داخل خاک کشور استفاده می‌کنند اما مرزبانان ایران اسلامی همچون کوهی استوار در برابر آنان ایستاده‌اند.

خراسان رضوی مواد مخدر قاچاق کالا مرزبانی خراسان رضوی کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر