کد خبر: 851595 A

نقل و انتقالات لیگ برتر؛

بر اساس شنیده‌ها از باشگاه تبریزی، مهاجم میلیاردی گل‌نزن تیم فوتبال تراکتورسازی از این تیم جدا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با آغاز فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی لیگ برتر، گمانه‌زنی‌ها در خصوص لیست‌های ورودی و خروجی تیم‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ها آغاز شده است.

تیم فوتبال تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و در حال حاضر بحث‌های زیادی در خصوص بازیکنان خارجی این تیم وجود دارد.

یوکیا سوگیتا؛ بازیکن ژاپنی تیم فوتبال تراکتور که شاید اگر به او لقب منضبط‌ترین بازیکن خارجی تاریخ تراکتور را بدهیم، اغراق نشده همچنان در این تیم حضور خواهد داشت. این ژاپنی جنگنده در ۲ فصلی که برای تراکتور بازی می‌کند عملکرد بسیار خوبی داشته و بعید به نظر می‌رسد از تراکتور جدا شود.

ویلیان میمبلا؛ این بازیکن پرویی بدون شک یکی از بازیکنان خوب خارجی تراکتور است که در این فصل نیز توانست بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذارد. شوت‌زنی بالا و قدرت حفظ توپ در مواقع حساس از جمله ویژگی‌های میمبلا است که بعید به نظر می‌رسد کادرفنی این تیم به راحتی از او دست بکشد.

مازولا؛ بازیکن برزیلی که در اردوی پیش از فصل تراکتور در کشور ترکیه به جمع شاگردان دنیزلی اضافه شد و خیلی‌ها به او امید داشتند که بتواند در امر گلزنی به تیم تبریزی کمک کند. اما پر افت و خیز و تعداد مصدومیت‌های زیاد او باعث شد تا چندان نتواند فرصت بازی برای تیمش را داشته باشد.

کوین فورچونه؛ بازیکن دورگه تیم تراکتور که بحث‌های بسیار زیادی نیز در رابطه با مبلغ قرارداد او وجود دارد و شنیده‌ها حاکی از این است که مبلغ قرارداد او، بیش از ۳۰ میلیارد تومان است. شاید بتوان به او لقب "مهاجم میلیاردی گل‌نزن" داد. بازیکنی که چندان عملکرد قابل توجهی نداشته و براساس شنیده‌ها نیز، به احتمال خیلی زیاد از جمع سرخ‌پوشان تبریزی جدا می‌شود تا مدیریت باشگاه بتواند یک مهاجم دیگر را جایگزین او کند.

بازی ترکیه فضای مجازی فوتبال لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر