کد خبر: 851581 A

فرماندار پردیس خواستار شد:

فرماندار پردیس در خصوص ساخت آرامستان، از دادستان عمومی و انقلاب پردیس به عنوان مدعی العموم خواستار ضرب‌الاجل به شرکت عمران شد.

به گزارش ایلنا، عبدالعظیم رضایی در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت بیمارستان الغدیر بومهن، اظهار کرد: بیمارستان خیریه الغدیر بومهن، تنها بیمارستان دولتی شهرستان پردیس است که به دلایل مختلف چند سالی است بلاتکلیف مانده است.

وی گفت: با جلساتی که در این خصوص برگزار شده مقرر شده ابتدا بخش اورژانس، درمانگاه و سپس واحدهای تخصصی، اتاق عمل و تمام بخش های این بیمارستان راه‌اندازی شود.

رضایی افزود: امیدواریم در سریعترین زمان ممکن شاهد راه‌اندازی بیمارستان باشیم و یکی از مطالبات به حق مردم تا پایان سال و حتی در زمانی کمتر راه‌اندازی شود.

فرماندار پردیس در خصوص نبود آرامستان در پردیس، بیان کرد: شهرستان پردیس هم اکنون 300 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده و با بارگزاری جمعیت برای دو سال آینده به حداقل 600 هزار نفر خواهد رسید.

وی ادامه داد: رشد روز افزون جمعیت در این منطقه، پردیس را نسبت به دیگر نقاط کشور در رتبه اول بالاترین نرخ رشد جمعیت قرار داده است.

رضایی اضافه کرد: یکی از نیازهای به حق و از مطالبات مهم مردم احداث آرامستان است که در تحقق این خاسته چند مشکل مانند نبود زمین های مناسب با توپوگرافی مناسب و... بود.

فرماندار پردیس تصریح کرد: اکثر زمین های مناسبی که برای ساخت آرامستان در اختیار شرکت عمران است در پهنه محیط زیست قرار دارد و با مدیران کل صحبتی در این خصوص داشتیم که قول مساعدت های لازم برای انجام این پروژه داده و این به شرکت عمران اعلام شد.

وی در ادامه افزود: ساخت آرامستان از وظایف اصلی و مسلم شرکت عمران و جز 12 مسئولیت اصلی احداث زیرساخت‌های شهر جدید است، و هرچه سریعتر برای ساخت آن اقدام کنند.

فرماندار ادامه داد: چندین مرتبه تذکر شفاهی و مکتوب به شرکت عمران داده شده و باید قبل از اینکه در این حوزه به مشکل بر بخوریم،  از دادستان پردیس درخواست دارم به ‌عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده و زمان محدود و مشخصی را برای این شرکت تعیین کرده تا در جهت تحقق خواسته به حق مردم اقدام کنند.

بیمارستان دادستان عمومی و انقلاب زمین فرماندار محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر