کد خبر: 851524 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان به اعزام اکیپ های مشترک بازرسی با همکاری دستگاه های متولی در بازار گیلان اشاره کرد و گفت: در ۹ ماهه سال جاری تعداد یک هزار و ۳۷۶ اکیپ مشترک به منظور نظارت بر بازار اعزام شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان به فعالیت ۱۳ شعبه این سازمان در شهرستان های مختلف استان اشاره کرد و گفت: در املش، رضوانشهر و ماسال اداره تعزیرات حکومتی نداریم و همکاران ما از شهرستان های مجاور برای نظارت بر بازار در این شهرستان ها اعزام می شوند.

منصور انصاری به اعزام اکیپ های مشترک بازرسی با همکاری دستگاه های متولی در بازار گیلان اشاره کرد و افزود: در ۹ ماهه سال جاری تعداد یک هزار و ۳۷۶ اکیپ مشترک به منظور نظارت بر بازار اعزام شدند.

وی با اشاره به بازرسی از ۴ هزار و ۶۸۹ واحد توسط اکیپ مشترک اعزامی به بازارهای گیلان، بیان کرد: تعداد یک هزار و ۷۴۲ واحد تذکر دریافت کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تشکیل ۱۳ هزار و ۶۵۶ فقره پرونده تعزیراتی در ۹ ماهه سال جاری در این استان خبر داد و تصریح کرد: در مدت مذکور با توجه به پرونده های مانده از قبل، تعداد ۱۳ هزار و ۶۸۵ فقره پرونده تعزیراتی در گیلان مختومه شده و عملکرد صددرصدی داشتیم.

انصاری با بیان اینکه در ورودی پرونده کالا و خدمات در ۹ ماهه امسال نسبت به سال گذشته یک درصد کاهش داشتیم، تصریح کرد: کاهش ورودی پرونده ها نشان می دهد رصدها به خوبی انجام شده است ضمن اینکه در ۹ ماهه سال جاری ۲۳۱ درصد ارزش ریالی پرونده ها بیشتر شده و این امر نشان می دهد دنبال دانه درشت ها هستیم.

تعزیرات بازار گیلان اعزام ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر