کد خبر: 851457 A

رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم مهمترین تاکید وزیر کشور و مقام عالی دولت در استان است، گفت: اگر مواردی از دخالت دست اندرکاران انتخابات به نفع یا ضرر افراد و جریانهای سیاسی مشاهده شود به هیچ وجه از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، نورمحمد فردی در بازدید از حوزه انتخابیه فرعی ستاد انتخابات شهرستان طالقان و همچنین در نشست مشترک با اعضای هیات اجرایی، هیات نظارت و بازرسی و کمیته های ستاد انتخابات در فرمانداری طالقان با تاکید بر شعار قانون مداری، بی طرفی و انسجام ملی اظهار داشت: مشارکت مردم انقلاب را بیمه می کند و پیوند ناگسستنی بین مردم و حاکمیت با حضور حداکثری مردم رقم خواهد خورد.

وی با بیان این مهم که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جایگاه و نقش مجلس شورای اسلامی تبیین و قانونگذار پیش بینی نموده است با پایان مجلس قبلی مجلس جدید، شروع و وقفه ای در آن ایجاد نگردد، اضافه کرد: با توجه به زمان شروع فرآیند انتخابات می بایست طبق قانون و تعاریف موجود کلیه مراحل را برابر قانون و در زمان خود انجام و از برگزاری انتخابات به صورت سلیقه ای خودداری نمود.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز، سلامت انتخابات را از همه چیز مهمتر بیان داشت و افزود: خواسته اصلی ما از مجریان و ناظران انتخابات این است که دقت کنند تا حقی از کسی ضایع نشود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز، تاکید کرد: رسالت اصلی مجریان و ناظران انتخابات، تامین سلامت انتخابات است و رمز موفقیت در انجام این رسالت قانون‌گرایی و اجرای بی کم و کاست آن است.

فردی گفت: بی طرفی کامل مجریان، ناظران و دست‌اندرکاران انتخابات نسبت به داوطلبان و جریانهای سیاسی باید کاملا رعایت شود.

وی با بیان اینکه همه تابع رای و اراده مردم باشند افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری رای مردم حق الناس است و اگر مواردی از دخالت دست اندرکاران انتخابات به نفع یا ضرر افراد و جریانهای سیاسی مشاهده شود به هیچ وجه از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد. 

رئیس ستاد انتخابات البرز تلاش برای ناامید کردن مردم از حضور و مشارکت در انتخابات را بخشی از جنگ نرم دشمن دانست و گفت: حتی یک رای هم در انتخابات بسیار مهم است و اگر مواردی از دخالت دست اندرکاران انتخابات به نفع یا ضرر افراد و جریانهای سیاسی مشاهده شود به هیچ وجه از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد. 

فردی گفت: از نزدیک از روند برگزاری انتخابات کلیه شهرستانها و مناطق بازدید می کنم و آخرین وضعیت انتخابات را رصد می نمایم.

در پایان این جلسه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز  به همراه مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری از دوایر ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان طالقان بازدید به عمل آورد.

 

انتخابات 98 البرز رئیس ستاد انتخابات البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر