کد خبر: 850617 A

موج کنارگیری‌ها از گلف گیلان ادامه دارد؛

تعدادی از بازیکنان هیات گلف استان گیلان روز پس از اعلام نتایج مجمع انتخابات هیات گلف استعفای خود را اعلام کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، بازیکنان علت این استعفا را انتصابی بودن انتخابات و خط دهی مستقیم ریاست فدراسیون گلف در چیدمان مجمع انتخابات گلف استان بیان کردند.

معترضین معتقدند پیش از برگزاری مجمع می‌دانستند که ریاست فدراسیون با تغییر در لیست رای دهندگان در روزهای پایانی سعی دارد گزینه مورد نظر خود را که پیشتر نیز در سمت های مختلف در هیات گلف خودش و خانواده وی صاحب منصب بوده اند را به عنوان رئیس گلف استان تحمیل کند. این مهم طی نامه ای ثبت شده چند روز قبل از برگزاری مجمع به مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان و فرماندار رشت اطلاع داده شده بود.

اقدام عجیب فدراسیون در حمایت از تیمی که در طی سال های گذشته بطور مستقیم و غیر مستقیم در روند هدایت هیات دخالت داشته و در این مدت حتی نتوانسته حداقل‌ها را برای این هیات فراهم آورد؛ از آن جهت جالب می‌شود که کاندید دیگر از افراد خوشنام در زمینه ورزش بوده و از سابقه خوبی در این حوزه برخوردار است و در مدت کوتاه سرپرستی با وجود کارشکنی های بسیار، اقدامات چشمگیری در جهت اصلاح زیر ساخت ها و نظم دهی به هرج و مرج موجود انجام داده است.

در میان استعفا دهندگان نام‌هایی همچون معصومه خوش‌خلق رئیس کمیته آموزش هیات گلف استان، رضا کریمی و بسیاری دیگر به چشم می‌خورد که از سابقه فعالیت و قبول مسئولیت‌شان در هیات گلف استان به بیش از ۷ سال پیش بر می‌گردد.

گفتنی است پیش تر نیز سیدرضا ثابت قدم رئیس کمیته وودبال استان گیلان و همچنین سرپرست هیات گلف شهرستان رشت ؛ بلافاصله بعد از اتمام انتخابات مجمع ، ضمن اعلام اعتراض به مجمع؛ از ادامه همکاری با مجموعه فدراسیون گلف انصراف داد.

1

استان گیلان انتخابات خانواده وزارت ورزش و جوانان فدراسیون گلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر