کد خبر: 850506 A

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین از آغاز اجرای پروژه کف‌سازی و هم‌سطح سازی قبور در آرامستان نوبیلی این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسین عمویی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: این طرح باهدف زیباسازی و تسهیل تردد در قدیمی‌ترین آرامستان شهر و همچنین درخواست شهروندان و تاکید شورای اسلامی شهر آغاز شده است.

وی با بیان اینکه هم‌سطح نبودن قبور در آرامستان نوبیلی، مشکلاتی را برای تردد آسان شهروندان ایجاد کرده، تصریح کرد: پارچه نوشته‌هایی مبنی بر کف سازی این آرامستان در اطراف محل نصب‌ شده تا شهروندان و صاحبان قبور در جریان اجرای این پروژه قرار بگیرند.

عمویی ادامه داد: طرح اولیه پروژه به همراه نقشه آن از طریق کارشناسان سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین تهیه و اجرای آن نیز در سه فاز و طی سه ماه کاری با تخصیص سه میلیارد ریال اعتبار به مورد اجرا گذاشته شده است.

وی، فراهم آوردن سهولت در رفت و آمد شهروندان، به‌ ویژه معلولان و جانبازان را یکی دیگر از اهداف اجرای این پروژه در آرامستان نوبیلی اعلام و یادآور شد: از آنجایی که محوطه آرامستان نوبیلی در ۶ ماهه دوم سال با وجود تغییرات جوی با مشکلاتی نظیر آبگرفتگی روبرو می‌شود و همچنین برای ایجاد فضایی زیبا در این بخش تصمیم بر این شد تا اقدامات لازم به‌ منظور کف‌سازی و محوطه‌سازی آن در دستور کار جدی قرار گیرد.

بهشت صدر، حسینی، رضوی، نوبلی و فاطمه (س) از جمله پنج آرامستان قزوین هستند.

 

جانبازان شورای اسلامی شهر شهرداری معلولان آرامستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر