کد خبر: 850410 A

شهردار تایباد مطرح کرد:

شهردار تایباد گفت: طرح هدایت آب‌های سطحی به منظور پیشگیری از بروز خسارت و جلوگیری از اخلال در ترافیک شهری در هنگام بارندگی اجرا شد.

ایوب سیدالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: مدیریت سیلاب‌ها یکی از مهمترین مباحث در طرح‌های مدیریت شهری است که در این راستا طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی به دلیل افزایش شدت بارندگی‌ها طی سال‌های اخیر و تغییرات شرایط جوی مورد بازنگری قرار گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این زمینه افزود: پس از بازدیدهای میدانی و بررسی و شناسایی نقاط حادثه‌خیز تاکنون مسیرهای آزادی به طول 250 متر با اعتبار 500 میلیون ریال، جامی شرقی به طول 200 متر و میدان امام علی(ع) هر کدام به تفکیک با اعتبار 300 میلیون ریال اجرا شده است.

سیدالحسینی مطرح کرد: اجرای طرح ترافیکی بلوار امام رضا(ع) به طول 1700 متر با اعتبار 12 میلیارد ریال در راستای روان‌سازی ترافیک شهری اجرا شده است.

وی عنوان کرد: همچنین اجرای پیاده‌رو سازی در خیابان امام خمینی(ره) به طول 1200 متر و با اعتبار 17 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی توسط این شهرداری اجرا شده است.

شهردار تایباد با تاکید برموضوع برون رفت فاضلاب خانگی گفت:در حال حاضر 80 درصد فاضلاب‌های خانگی در جوی‌ها و خیابان‌های سطح شهر سرازیر می‌شود و با وجود اینکه از لحاظ بهداشت محیط و نازیبا کردن شهر دارای حساسیت بالایی می‌باشد اما همچنان یک مشکل اساسی باقی مانده و شهروندان در رفع آن بسیار تاثیرگذار هستند.

امام خمینی امام رضا امام علی ترافیک شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر