کد خبر: 849942 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: روند قیمت‌ها را کنترل می‌کنیم، در بسیاری از کالاهای اساسی نیز ما روند کاهشی داریم.

به گزارش ایلنا، شاهمرادی گفت: یکی از مسائلی که در جلسه استانی مطرح و به عنوان نوعی چالش بررسی شد، کالاهای اساسی است که به استان آمده، توزیع شده ولی بین مباشرین تقاضایی برای خرید وجود ندارد؛ از جمله برنج هندی و پاکستانی، شکر و اقلام روغن.

وی افزود: امروز تصمیم گرفته شد که اگر در هفته آینده کاهش تقاضا داشته باشیم، این‌ اقلام را در نقاط خاص و پر مصرف توزیع کنیم .

 شاهمرادی در بخش دیگری با اشاره به تنظیم قیمت میوه بازار شب عید گفت: امسال هزار تن سیب و دو هزار تن پرتقال برای استان در نظر گرفته شده است. مباشر مورد نظر توسط سازمان سمت انتخاب شده و یک تیم کارشناسی شکل دادیم که تیم متشکل از دستگاه‌های اجرایی جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، دفتر هماهنگی امور اقتصادی و اصناف است که نظارت کامل داشته باشند.

وی به افزایش قیمت سرویس مدارس نیز اشاره کرد و گفت: اعلام شده که افزایش قیمت نباید داشته باشند و خانواده‌ها نباید اضافه هزینه بابت تغییر قیمت سوخت بپردازند، به خاطر تنظیم میزان سوخت و هماهنگی نهایی هم جلسه ویژه خواهیم داشت و بررسی می‌کنیم اگر سوخت اینها واقعا کافی نباشد حتماً پیگیری می‌کنیم آن را افزایش دهیم.

افزایش قیمت تعزیرات خانواده شب عید کالاهای اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر