کد خبر: 849820 A

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین خبر داد:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش در محل دائمی این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ 2 لغایت 6 دی ماه به مدت پنج روز  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

حاجی محمدی گفت:  فرش اصیل دستباف ایرانی،هنری ارزشمند و یادگار نیاکان ما است که همچون نگینی بر فرهنگ کشور ما می درخشد و این خود دلیلی محکم بر پیشگامی ایرانیان در زمینه صنعت بافت فرش از گذشته های دیرباز است.هنری زیبا که به سبب کیفیت،اصالت و هویت در جهان بی نظیر است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین تصریح کرد: حمایت از تولیدکنندگان و ارتقاء سطح تولید و کیفیت این هنر-صنعت فاخر و نفیس می تواند گامی موثر در جهت ارتقاء و توسعه در بازارهای بزرگ جهانی باشد.

وی گفت: 49  تولید کننده، صادرکننده و فعال حوزه فرش دستباف از استان های آذربایجان شرقی، قم،همدان، فارس، اصفهان، زنجان، خراسان، گیلان، کرمان، یزد، چهارمحال و بختیاری، قزوین و تهران محصولات و تولیدات خود را در زمینه فرش‌های تمام ابریشم ، گبه، گلیم ،  فرش بیجار، قالی‌های روستایی و عشایری ، فرش بختیاری ،  ملزومات بافت فرش و ... عرضه خواهند کرد.

حاجی محمدی در پایان یادآور شد: در طی مدت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ساعت ۱۵ الی ۲۱:۳۰  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما پذیرای بازدید هم استانی های عزیز خواهیم بود.

 

جهان چهارمحال و بختیاری صدا و سیما فرش یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر