کد خبر: 849812 A

استاندار کرمانشاه خبر داد ؛

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پویایی بخش حمل‌و‌نقل، نماد زنده‌بودن اقتصاد یک کشور است ، گفت : اولین پروژه آزادراهی استان در قطعه سه راهی بیستون _ حمیل در دست اجراست و برای اجرای قطعه همدان _ بیستون نیز درحال مذاکره با سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم.

به گزارش ایلنا هوشنگ بازوند در آیین تجلیل و تکریم از فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه که با حضور   سالاری معاون عمرانی استاندار،  مطاعی معاونت راهداری کشور،  کهریزی مدیرکل دفتر فنی  بهرام نژاد مدیرکل حوزه استاندار و خسروی مدیرکل روابط عمومی استانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: حوزه حمل و نقل و جابجایی کالا نماد زنده بودن و پایداری اقتصاد کشور است.

وی تاکید کرد: این بخش در واقع شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور محسوب می شود و وجود هرگونه مشکل و آسیب در این بخش، زیان‌های بسیاری را متوجه کشور می‌کند.

وی ادامه داد: رانندگان بخش حمل و نقل به شکل شبانه روزی و با نهایت امانت داری و با پایبندی به مرام جوانمردی، در حال خدمات رسانی و جابجایی کالا و مسافر هستند و علاوه بر این‌ها، همچون یک امدادگر به در راه ماندگان  کمک می‌کنند و به راستی فرشتگان همیشه بیدار جاده‌ها هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: کرمانشاه با توجه به موقعیت جغرافیایی و منطقه آن، پتانسل‌ تبدیل شدن به هاب منطقه ای را داراست ولی برای دستیابی به این مهم نیازمند وصل شدن به شبکه آزادراهی کشور و توسعه دیگر بخش های مبادلاتی هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه استان کرمانشاه در رقابت با با ۵ استان توانست مجوز ایجاد دهکده لجستیک را دریافت کند و کسب این جایگاه کمک بزرگی به ایجاد یک مرکزیت باری و مبادلاتی در غرب کشور می کند.

 

بخش خصوصی سرمایه گذاران کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر