کد خبر: 849809 A

سه واحد صنفی گران فروش در قزوین همزمان با شب یلدا در جریان گشت نظارتی تعزیرات حکومتی تعطیل شدند.

به گزار‌ش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین امروز یکشنبه- اول دی ماه-  با اعلام این خبر گفت: در این گشت مشترک از واحدهای صنفی شهر قزوین بازدید شد و در جریان آن سه فروشگاه توزیع و عرضه اقلام شب یلدا به دلیل اصرار به تخلف به علت تخلف هایی همچون گران‌فروشی، درج نکردن قیمت و شکایات مکرر مردمی تعطیل شدند.

هوشنگ محمدی با بیان اینکه در این گشت فرماندار قزوین، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت و معاون دادستان و رییس پلیس اماکن حضور داشتند، افزود: اقدامات و رویکرد تعزیرات حکومتی موجب ثبات در بازار شده و از تخلفات و سوداگری سودجویان و منفعت‌طلبان جلوگیری می کند.

وی با اشاره به اینکه این اداره کل گشت‌های مشترکی را جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در برابر اخلالگران اقتصادی انجام می‌دهد،اظهار داشت: کمک به سالم‌سازی فضای کسب‌وکار و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در مقابل گران‌فروشی زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال را فراهم می‌کند.

محمدی افزود: تسریع در زمان رسیدگی به شکایات مردم با تکیه ‌بر قانون توسط تعزیرات حکومتی ادامه دارد.

وی یادآور شد: شهروندان در صورت روبرو شدن با هرگونه تخلف می‌توانند موارد را به سامانه ۱۳۵ یا شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند تا دراسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی شود.

 

تعزیرات حقوق سازمان صنعت معدن و تجارت شب یلدا قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر