کد خبر: 849701 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از صادرات 70 میلیون دلار انواع کالا به خارج از کشور توسط صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در سال جاری خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور گفت: این کالاها به کشورهای مختلف از جمله عراق، ترکیه، افغانستان، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، هندوستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، تایلند، لهستان، روسیه، اتریش، هلند و کانادا صادر شده اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین افزود: کشمش و خرما فرآوری شده، میله های فولادی، مواد اولیه محصولات شوینده، رزین‌های صنعتی، سیلیکات سدیم، نخ های پلی استر، پارافین و انواع مصنوعات چوبی از جمله‌محصولات صادراتی صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین به کشورهای خارجی در سال جاری بوده است.

خانپور با بیان اینکه امیدواریم تا پایان سال جاری رقم صادراتی صنایع کوچک به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار افزایش یابد،اظهار داشت: با وجود تحریم های ظالمانه دشمن، صنایع کوچک قزوین به تلاش برای صادرات محصولات خود و ارزآوری برای کشور ادامه می دهند.

استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است که ۹۰ درصد واحدهای مستقر در آن را واحدهای تولیدی کوچک و متوسط تشکیل می دهند.

استان قزوین خرما دلار صنایع کوچک کانادا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر