کد خبر: 849405 A

در پی سیل در جنوب استان فارس رخ داد؛

نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی در پی سیل اخیر در شهرستان‌های حوزه انتخابیه اش با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور دیدار کرد و خواستار کمک رسانی و جبران خسارت های وارده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، در پی بارش‌های اخیر هفته گذشته و وقوع سیل در شهرستان‌های لامرد و مهر سبب آسیب‌های زیادی به منازل مسکونی، واحدهای تجاری و مزارع کشاورزی شد و بیش از 8 روستای شهرستان لامرد در محاصره سیل قرار گرفتند و جمعیت هلال احمر با بالگرد به روستاها امدادرسانی کرد.

به دنبال این خسارت ها و سیل در مناطق جنوبی استان فارس، سید محسن علوی (نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی) به منظور جبران خسارت‌ها و تسریع در امداد رسانی به مردم در نشستی با اسماعیل نجار (رئیس سازمان مدیریت بحران کشور) دیدار کرد و خواستار اقدامات لازم در این زمینه شد. 

در بخشی از این درخواست این نماینده مردم خطاب به رئیس ستاد بحران کشور آمده است: در بارندگی های اخیر سبب خسارت‌های شدیدی به کشاورزان زحمتکش منطقه شده است که میزان خسارت‌های وارده توسط جهاد کشاورزی و فرمانداری به استانداری فارس منعکس شده است، استدعا دارم تدابیر لازم جهت جبران خسارت به کشاورزان عزیز اتخاذ و اینجانب را از نتیجه مطلع فرمایید.

nameh najar

 

استان فارس سید محسن علوی مناطق سیل زده لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر