کد خبر: 849264 A

با نتایج خیره کننده مقابل مدعیان رقم خورد؛

شاگردان رسول خطیبی شگفتی بازی رفت را تکرار کرده و استقلال مدعی را در خانه خود شکست دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ماشین‌سازی کاری کرد کارستان؛ در برابر تیمی که با صدرنشینی و برد پرگل به این بازی خانگی آمده و گل نخست را هم به ثمر رساند، بازگشت کار آسانی نبود اما سبزقبایان نشان دادند به شایستگی عنوان قاتل بزرگان را به خود اختصاص داده‌اند.

آمار شاگردان رسول خطیبی در برابر «بیگ‌فایو» فصل گذشته لیگ برتر خیره‌کننده بوده است؛ 3 پیروزی، یک تساوی و تنها 2 باخت از 6 بازی مقابل غول‌های لیگ که مطمئناً کمتر کسی فکر می‌کرد این تیم چنین عملکردی را برجای بگذارد.

ماشین در این دیدارها با دست فرمان مربی جوان و بومی خود به لحاظ امتیازگیری حتی بهتر از تیم‌های مدعی کار کرده‌ است؛ به این آمار دقت کنید:

سپاهان: ​2 پیروزی و 2 تساوی

استقلال: 2 پیروزی، یک تساوی و یک شکست

پرسپولیس: یک پیروزی و 3 شکست

تراکتور: یک پیروزی و 2 شکست

شهر خودرو: یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست

این نتایجی است که 5 تیم بزرگ فوتبال ایران در فصل جاری طی جدال‌های مستقیم با یکدیگر ثبت کرده‌اند و پس از سپاهان بدون باخت امیر قلعه‌نویی، بهترین کارنامه مربوط به همین استقلالی بوده که در برابر ماشین‌سازی دبل شد.

در واقع، در روزهایی که تراکتور با هزینه‌های میلیاردی نتوانسته انتظارات را برآورده کند؛ این تیم برادر، جوان و کم‌هزینه ماشین‌سازی است که در فوتبال آذربایجان آقایی می‌کند. به قول خطیبی، "این تیم ماشین‌سازی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد".

درحال حاضر، تیم قدیمی تبریزی‌ها با 22 امتیاز جایگاهش در رده نهم تثبیت شده است و ضمن اینکه حاشیه امن خوبی برای خود ایجاد کرده، نیم‌نگاهی نیز به بالای جدول دارد جایی که فاصله‌اش با تیم تعقیب‌کننده در رده دهم و صدرنشین تقریبا یکسان است!

استقلال بازی جدول فوتبال لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر