کد خبر: 848758 A

مدیر پخش فرآورده های نفتی استان:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از افزایش ۲۲ درصدی مصرف سی‌ان‌جی بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در ۲۴ آبان ماه و کاهش محسوس مصرف بنزین تاکنون در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فریدون یاسمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در این استان ۱۱۷ جایگاه عرضه بنزین مجهز به سامانه هوشمند سوخت وجود دارد که به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز هستند.

وی با تأکید بر اینکه سی‌ان‌جی، سوخت مناسب و پاکی است که در بهبود هوا و سالم‌سازی محیط زیست نقش به سزایی دارد، گفت: با اجرایی شدن طرح ملی مدیریت مصرف سوخت، تغییر رفتار مصرف‌کنندگان برای کاهش مصرف بنزین و گرایش به استفاده از گاز طبیعی فشرده، مورد انتظار و قابل پیش‌بینی بود که با استقبال رانندگان از این سوخت، شاهد افزایش ۲۲ درصدی مصرف گاز طبیعی در استان کرمانشاه بودیم.

یاسمی با بیان اینکه استفاده از سوخت پاک سی ان جی از لحاظ اقتصادی به صرفه ‌است، افزود: استفاده از این سوخت سبب کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از اتلاف سرمایه‌های ملی نیز خواهد شد.

وی درباره کاهش مصرف سوخت پس از اجرای سهمیه‌بندی بنزین گفت: با وجود سوخت‌رسانی بی‌وقفه و در مدار بودن همه مجاری عرضه بنزین، میزان ارسال فرآورده به مجاری عرضه در روزهای اخیر کاهش چشمگیری داشته که علت آن نیز مصرف کم بنزین و استقبال همشهریان از سوخت پاک سی ان جی بوده است.

آلودگی هوا بنزین پخش فرآورده های نفتی خدمت رسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر