کد خبر: 848498 A

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز:

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز علت بروز نوسان ولتاژ را مربوط به اشکال در تاسیسات داخلی بیمارستان امامی خمینی این شهرستان اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز دوشنبه  25 آذرماه 98 طبق گزاری معاون بهره برداری این شرکت، شبکه برق فشار متوسط تغذیه کننده پست اختصاصی بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز عادی بوده است.

پس از اعلام مقام قضایی استان در خصوص بروز اشکال در برق محل مذکور جهت کمک به رفع مشکل برق داخلی بیمارستان، گروه فنی و عملیاتی امور برق منطقه سه این شرکت جهت امداد رسانی برق  در محل حاضر و در کنار عوامل تاسیسات بیمارستان امام  نسبت به رفع اشکال و عادی سازی تجهیزات داخلی پست اختصاصی همکاری لازم بعمل آوردند.

لازم بذکر است یادآور شویم هرگونه بروز نوسان ولتاژ مربوط به اشکال در تاسیسات داخلی بیمارستان امام خمینی اهواز بوده و ارتباطی به شبکه توزیع برق اهواز نداشته است.

و این را در حالی روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعلام می کند که ساسان موگهی درباره مرگ چهار زن که در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری بودند، گفت: در پی بارش‌های بی‌سابقه روز گذشته ۲۵ آذرماه در شهرستان اهواز شاهد نوسانات شدید برق شهری بودیم که همزمان با این مسئله در یکی از بخش‌های مراقبت‌های ویژه این بیمارستان چهار بیمار دچار مشکل شدند.

وی افزود: همیشه تیم پزشکی در آی سی یو مستقر هستند و به‌رغم اینکه عملیات احیا برای این بیماران انجام ‌شد اما متاسفانه این چهار بیمار فوت کردند.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز گفت: در حال حاضر علت مرگ این چهار بیمار توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مرجع قضایی و پزشکی قانونی در حال بررسی است.

وی در حالی این اظهارات را عنوان کرد که طبق شنیده‌ها این بیماران مشکل تنفسی داشته و به علت نداشتن برق اضطراری و امکانات درمانی این چهار زن در بخش آی سی یو فوت کردند.

پیش‌تر «غلامرضا شریعتی» استاندار استان خوزستان در گفت‌وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت شهر اهواز و مناطق اطراف و قطع برق در شهر اهواز گفته‌ بود: در برخی از نقاط به علت رعد و برق شدید برق قطع شده بود، که بلافاصله وصل شد و با قطع برق گسترده مواجه نبودیم.

شریعتی همچنین گفته بود : برق بیمارستان امام خمینی اهواز نیز که به دلیل رعد و برق قطع شده بود حل شد و در حال حاضر مشکلی در باره برق بیمارستان وجود ندارد.

استان خوزستان برق بیمارستان تغذیه اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر