کد خبر: 848309 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 94 سرمایه گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین جذب شده‌ و ۲۰۹ هکتار زمین برای ساخت واحدهای تولیدی واگذار شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور گفت: براساس قرارداد منعقد شده میان شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با سرمایه گذاران در سال جاری، 94 سرمایه گذار جذب و  ۲۰۹ هکتار زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی برای ساخت واحدهای تولیدی واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین افزود: استان قزوین در جذب سرمایه گذار و واگذاری اراضی در شهرک ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران رتبه برتر کشور را داراست.

به گفته خانپور، شهرک های صنعتی خرمدشت و سپس لیا، کاسپین، آراسنج و حکیمیه امسال به ترتیب بیشترین میزان جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین را در بین شهرک های صنعتی استان قزوین به خود اختصاص داده اند.

وی با بیان اینکه استقرار واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی با توجه به اینکه اراضی مربوط به این مکان ها دارای زیرساخت های لازم از جمله آب، برق، گاز، اینترنت و تلفن، روشنایی معابر و ...هستند، هزینه سرمایه گذاران برای ساخت واحدهای تولیدی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

استان قزوین برق زمین سرمایه گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر