کد خبر: 848193 A

رئیس پلیس راه مازندران:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، محور چالوس روز جمعه ۲۹ آذرماه یک طرفه می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی، با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی درمحور‌های مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۷ آذرماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۳۰ آذر ادامه دارد، گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۹ آذرماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ آذرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.
 
وی افزود: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۹ آذرماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۳۰ آذر از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.
 
سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۷ آذرماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ آذرماه نیز از جاده هراز ممنوع است.
 
رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۷ آذرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۳۰ آذرماه، از جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.
 
سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

پلیس راه ترافیک مقررات راهنمایی و رانندگی مواد سوختی و فاسد موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر