کد خبر: 847840 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین یکی از چالش های استان را نبود امکانات کافی درمانی و بهداشتی برای شهروندان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: استان قزوین به لحاظ امکانات درمانی ضعیف است و تعداد تخت‌های بیمارستان‌های استان بسیار کم و تراکم بیمار بسیار زیاد است؛ بنابر این احداث بیمارستان ها باید با شتاب بیشتری انجام شود تا شهروندان برای مشکلات درمانی به خارج از استان نروند.

استاندار قزوین اظهار کرد: بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی باید به سرعت تکمیل شود و بخش خصوصی هم وارد کار شود، زیرا در حوزه درمان از سایر استان‌ها عقب هستیم و باید این عقب ماندگی ها جبران شود.

جمالی پور ضمن تشکر از خدمات دکتر مهرام رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی افزود:مسئولیت ها ماندنی نیست و آنچه مهم است قضاوت مردم است. آقای مهرام مدیر خوبی بود که بیش از ۵ سال خدمت کرد و باید دوران مدیریت همین مدت باشد و با افتخار سنگر را به مدیری با انگیزه تر داد تا کارها شتاب بگیرد. 

وی ادامه داد: رئیس جدید یک مدیر با انگیزه و پیگیر و متخصص و با شناخت کامل است و می تواند جایگزین خوبی برای دکتر مهرام باشد. 

این مقام عالی دولت در استان ادامه داد: باید کمک کنیم دانشگاه به اهداف خود برسد و شرایط بهداشت و درمان استان به وضعیت مطلوب برسد.

استاندار قزوین تصریح کرد: امروز خدمت در حوزه درمان سخت است و همه باید کمک کنند تا وضعیت بهتر شود. ‌

جمالی پور در پایان از خدمات پزشکان و پرستاران قدردانی کرد و گفت: انتظار تلاش بیشتری را داریم تا رضایت مردم جلب شود.

بیمارستان درمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراسم تودیع و معارفه امکانات درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر