کد خبر: 847812 A

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی:

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: مولفه‌های امنیتی در آذربایجان شرقی مطلوب و در حد عالی است.

به گزارش خبرگار ایلنا،سردار حسین عبدی در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: باید قدردان امنیت و آرامش موجود در کشور باشیم؛ چراکه خود مردم تولید کننده امنیت بوده و پلیس حافظ و تثبیت کننده امنیت در جامعه است.

وی افزود: استان آذربایجان شرقی یکی از استان های مرزی بود؛ اما به برکت وجود علماء و مردمان متدین و ولایتمدار یکی از استان های امن کشور است.

وی گفت: سطح وقوع جرایم در استان پائین بوده که این امر در سایه وجود فرهنگ غنی اسلامی در بین مردمان متدین این استان است؛ بطوری؛که در آذربایجان شرقی جرایم سازمان یافته  در کمترین میزان و نزدیک به صفر است.

سردار عبدی در ادامه افزود: پلیس از سرمایه اجتماعی بالایی در این استان برخوردار بوده و همراهی مردم در تمامی ماموریت های پلیس به بهترین شکل وجود داشته است که در حوادث اخیر مردم آذربایجان صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

وی پلیس ایران را پلیسی مکتبی و پرورش یافته در مکتب ولایت توصیف کرد و گفت: نقش عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در این میان برجسته غیرقابل انکار می‌باشد و برابر فرمایش مقام معظم رهبری عقیدتی سیاسی یکی از الهامات الهی برقلب امام راحل بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی؛فرمانده انتظامی استان در پایان از زحمات ارزشمند و ۳۰ ساله حجت الاسلام «غلامی» رئیس سابق عقیدتی سیاسی استان تقدیر و برای حجت الاسلام «محبی» رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی آرزوی توفیق کرد.

 

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی امام راحل جامعه فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر