کد خبر: 847502 A

27 و28 آذرماه ؛

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین نشست تخصصی برنامه توسعه اشتغال کشور با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی جزیره قشم خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، سلیمان رنجبری اظهار کرد: نخستین نشست تخصصی برنامه توسعه اشتغال کشور با هدف هماهنگی و پیش‌برد سیاست‌ها و برنامه‌های اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی کشور و پایش آنها 27 و 28 آذرماه با حضور عیسی منصوری (معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قشم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌های جنوب کشور، مشاوران و معاونان اشتغال سراسر کشور و همچنین معاونین اشتغال ادارات کل کشور دیگر شرکت‌کنندگان در نخستین نشست تخصصی برنامه‌های توسعه اشتغال کشور هستند.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های اساسی برنامه‌های توسعه در کشور تلاش برای کاهش مشکل بیکاری است که همواره به عنوان یکی از اهداف مهم این برنامه‌ها مد‌نظر بوده است و برگزاری چنین نشست‌های تخصصی می‌تواند به آسیب‌شناسی و بهبود سیاست‌های اشتغالزایی در کشور کمک کند.

رنجبری در پایان خاطرنشان کرد: سیاست‌ سازمان منطقه آزاد قشم مانند تمام سال‌های گذشته رفع موانع اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان جزیره است.

 

اشتغال قشم کار و رفاه اجتماعی معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر