کد خبر: 847498 A

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان خبر داد:

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از تحویل مجموعا 15 دستگاه موتور سیکلت و خودرو به هفت پایگاه حفاظت منابع آبزیان شیلات استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان،سرهنگ حسن آزادی با بیان اینکه این مهم در راستای تقویت پایگاه های حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان صورت گرفته است، گفت: خوشبختانه با پیگیری های فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات کشور و همکاری مدیرکل شیلات هرمزگان و معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و طبق قراردادی که سازمان شیلات ایران با وزارت دفاع منعقد کرده نوسازی امکانات ( شناور ، خودرو ، موتور سیکلت و...) یگان حفاظت منابع آبزیان در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در استان هشت دستگاه خودروی وانت دو کابین با ارزشی بالغ بر 800میلیون تومان تحویل پایگاه های حفاظت منابع آبزیان استان شده است،افزود: همچنین 7 موتور سیکلت با ارزشی بالغ بر 130میلیون تومان نیز به این پایگاه ها تحویل شده است.

سرهنگ آزادی افزود: پایگاه های حفاظت منابع جاسک،کوهستک، کلاهی، قشم، بندرعباس، بندرلنگه و پارسیان از این وسایل نقیله بهره مند شده اند.

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان تصریح کرد:بدون شک تحویل این وسایل نقلیه نقش بسزایی در ارتقای توان عملیاتی و کاهش صید غیر مجاز خواهد داشت.

این مقام مسئول همچنین از انجام هماهنگی های لازم جهت ایجاد پایگاه حفاظت منابع آبزیان جزیره  کیش خبر داد و افزود:در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح پایگاه حفاظت منابع آبزیان جزیره  کیش خواهیم بود.

در ادامه فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان حفاظت از ذخایر آبزیان و صید اصولی و پایدار را یکی از اولویت‌های مهم شیلات خواند.

سرهنگ آزادی با اشاره به  تعامل و حمایت ها و همکاری های دریابانی با یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان، از مسئولین و مردم و جامعه صیادی خواست تا با حمایت های بیشتر این یگان را در انجام ماموریت های محوله یاری کنند.

 

 

جامعه خودرو معاون وزارت دفاع هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر